DE-AKS Metal olarak tüm ticari faaliyetlerimizde, dürüstlük, kalite, güven ilişkini kurarak saygı ve sevgi çerçevesinde hizmet vermek. Bu çerçevede şirket içi ve şirket dışı faaliyetlerinde en hassas hizmet noktasını yakalayarak süreklilik ve kaliteyi ön planda tutmak.

Yaptığımız işi seviyoruz

DE-AKS METAL olarak bir çok sektörde de liderlik sıfatını kazanma yolunda olan yapımız, Hırdavat, Demir – Çelik, PVC, Alüminyum, Güvenlik sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Her gün gelişiyoruz

Sürekli gelişmeyi, güncel teknolojileri takip etmeyi, Sektöründe lider olabilme adına yatırım yapmayı ve süreklilik arz ederek kaliteden ödün vermeden en uç noktadaki kalite anlayışını kaybetmeden devam etmek.

deaks metal aksesuarlar üretim fabrikası

Firmamız Hakkında

DE-AKS METAL Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1997 yılında, kurulup geçmişte kazandıklar bilgi birikimlerini kendi firmalarında kullanmak üzere kurulmuş ve sektördeki yerini almıştır.

DE-AKS METAL sektöründeki kapı ve pencere aksesuar ihtiyaçlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlamak için güçlü bir stokla ve bütün dünyadaki bağlantılarıyla gerçekleştirmeyi amaç edinen firmamız, her türlü Kapi Pencere Aksesuar urunlerin malzeme ihtiyaçlarını yenilikçi çözüm ortağınız olmayı hedefliyor.

Türkiye’de bir ilke gerçekleştiren DE-AKS METAL piyasa şartlarında üretim yapan bir çok rakip firmaya göre aylık 1 000 000 adet olan üretim kapasitesini güncel teknoloji ve üretim şartlarının değiştirmesiyle 4 ‘e katlayarak Türkiye’nin lider firması konumuna geçmiştir.

Ekip Arkadaşlarımız

ali özdemir satış sorumlusu

Ali Özdemir

PAZARLAMA SORUMLUSU
deniz hanim dış ticaret

Deniz Hanım

DIŞ TİCARET
naci sevim kalite kontrol

Naci Sevim

KALİTE KONTROL
Sami Yetimoğlu depo sorumlusu

Sami Yetimoğlu

DEPO SORUMLUSU

Yenilikçi ve güvenli bir hizmet için sizlerleyiz.

1997
KURULUŞ
600
MÜŞTERİLERİMİZ
1
FABRİKA
2
OFİS/DEPO
50.000.000
YILLIK KAPASİTE
80
ÜRÜN ÜRETİMDE

Üretim Fabrikamız

Fabrikamız günlük onlarca ürün üretmektedir. Tüm mallar dikkatlice kontrol edilir ve paketlenir.

Ofis ve depo

Arkadaşlık ruhunu somutlaştıran ekibimizde, her gün müşterilerimize hizmet kalitesini artırmak için çalışıyoruz.